Prisijungimas

Draugai

--

--

--

--

Facebook

Sveiki, Svečias
Nario vardas Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA: Trumpi klausimai

Ats: Trumpi klausimai 2017-03-18 20:06 #3080

• Paul
  • Neprisijungęs
  • Naujokas
  • Žinučių: 2
apkabas pistoletam

Ats: Trumpi klausimai 2017-04-02 15:39 #3101

• inter alia
  • Neprisijungęs
  • Naujokas
  • Žinučių: 7
Sveiki šaudymo meistrai. Pagaliau apsisprendžiau dėl ginklo dydžio, bet ne dėl modelio. Nusprendžiau kompaktiško nepirkti visai, o pradžiai įsigyti pilno dydžio pistoletą. Vėliau subkompaktinį, nes universalaus kovinio ginklo visiems gyvenimo atvejams gal ir nėra. O ir neaišku ar teisinė bazė dėl paskutinių įvyklių Lietuvoje ir Europos naujų direktyvų pas mus nepasikeis, ar neatsiras kokių nors naujų ribojimų dėl dėtuvės dydžio ir kitų dalykų.
Ką galėtumėt patarti iš savo patirties dėl Walther PPQ M2 5, Sig sauer P320 Full size, CZ75 SP-01 Shadow, CZ SP01 PHANTOM, CZ P09. Dar labai domina toks tarpinio dydžio ginklas - HK VP9, tik kad jų LGF nėra ir nežada, kad bus. Kaip su tų ginklų atatranka, ergonomika, patikimumas ir taiklumas. Na dėl taiklumo gal juoksitės, na bet vistiek.
Norėčiau naujo ergonomiško ir patikimo, ilgai be gedimų dirbančio ginklo.

Ats: Trumpi klausimai 2017-04-03 09:45 #3102

• dainius
  • Neprisijungęs
  • Senbuvis
  • Žinučių: 200
Visi tavo išvardinti ginklai yra geri. Problema yra tame, kad dievas sukūrė žmones skirtingus ir su skirtingais pojūčiais.... Todėl būtų labai gerai tuos ginklus tau pačiupinėti, o dar geriau iš jų pašaudyti. Bet dėja kartais tai neįmanoma Man yra suprantama kai kai kurie šauliai nusiperka, pašaudo, parduoda ir vėl perka kitą ginklą - kol suranda savo....
Turėjau savigynai revolverį Astra .38, W PP ir W PPK. Tarnyboje PSM, PM ir CZ 75. Pradėjau šaudyti varžybose su G17, po to HK USP, W P99 pasirodžius CZ75 SP-01 Shadow nusipirkau. Po kelių metų pardaviau (nes pradėjo skaudėti pirštų sąnariai - traumų pasekmės) ir paėmiau SW MP9 L, pašaudžiau ir pardaviau pasirodė Sig Sauer p320 - pačiupinėjau ir supratau kad tai mano ginklas, nusipirkau
Reitingas:
1. Sigas p320 Full size;
2. W PPQ M2 5" - man tik siaurokas rėmas po užraktu;
2. CZ 75, SP-01 Shadow, Phantom - man siaurokas užraktas;

Jeigu nori išsamesnės mano informacijos - paskambink.
LT0020
Jums padėkojo šie nariai: inter alia

Ats: Trumpi klausimai 2017-04-03 15:15 #3103

• Shad0w
  • Dabar svetainėje
  • Dalyvis
  • Žinučių: 25
Kaip ir Dainius teisingai parašė, nėra universalaus geriausio ginklo - kiekvienam savo, todėl geriausia būtų "pačiupinėti" pačiam.
Iš mano patirties:
PPQ M2 5" - ergonomika mano rankoms praktiškai ideali, nuspaudimas geriausias iš "plastikinių" pistoletų, iššaudžius kelioliką tūkstančių šovinių patikimumas 100%, tiesa, ginklas pastoviai valomas. Kartą buvo išbandytas ir smėlinas - vis tiek veikė puikiai, tik dėl smėlio viduje suprastėjo nuspaudimas Trūkumai - dėl mažo svorio ir aukščiau esančio vamzdžio truputį didesnė jaučiama atatranka, nedidelis dėklų ir kitų aksesuarų pasirinkimas.
CZ Shadow puikus sportinis ginklas - labai minkšta atatranka, didelis aksesuarų pasirinkimas, todėl galima "užtiuninguoti" pagal norus. Man asmeniškai nelabai patinka tai, kad gaiduko mechanizmas double / single action (pripratimo reikalas), su savo trumpais pirštais sunkiai pasiekiu spynos fiksatorių ir dėtuvės išmetimo myguką. Be to, norint, kad veiktų patikimai reikia geriau prižiūrėti nei kitus - dažniau valyti, keisti kai kurias dalis (spynos fiksatorių, ekstraktorių).
H&K geri ginklai, bet vėlgi aksesuarų trūkumas ir nuspaudimas nedžiugina.
Taiklumas jų visų puikus, skirtumas tame, kuris geriausiai "lips" prie rankos - su tuo ir bus lengviausia šaudyti taikliai
LT731444

Ats: Trumpi klausimai 2017-04-03 21:25 #3104

• inter alia
  • Neprisijungęs
  • Naujokas
Labai ačiū už patarimus šaudymo veteranams Dainiui ir shad0w. Gal ir gerai būtų paskambinti rytoj gerb. Dainiui, tik kad telefono tai nežinau.

Ats: Trumpi klausimai 2017-04-04 17:50 #3107

• dainius
  • Neprisijungęs
  • Senbuvis
8-sesi99-6744penki
LT0020

Ats: Trumpi klausimai 2017-04-14 20:51 #3122

• inter alia
  • Neprisijungęs
  • Naujokas
Dėkoju visiems už patarimus pasirenkant kovinį ginklą. Įsigijau Sig sauer P320 Full size. Bus laiko, reikės nuvalyti konservacinį tepalą, naujai sutepti ir išbandyti.

Ats: Trumpi klausimai 2017-04-15 10:31 #3123

• dainius
  • Neprisijungęs
  • Senbuvis
Sveikinu, taiklių šūvių !!! Tai ne konservavimo tepalas. Jo valyti nereikia ! Imk ir šaudyk...
LT0020

Ats: Trumpi klausimai 2018-09-21 10:35 #3284

• draugas
  • Neprisijungęs
  • Patyręs dalyvis
  • Žinučių: 117
Kur dabar pirkti lygiavamzdžiui pigių šovinių su kulka?
LT769777
Puslapio įkrovos laikas: 0.50 sekundžių
free pokerfree poker

VšĮ Savigynos šaudymo sporto klubas "IDPA.LT"

Tel. +37060084477 Andrej Lipa;  +37060190922 Valentin Miliajev

info@idpa-shooting.lt